HMD Vakalarla Kardiyoloji Kampı
  
  Muğla / Bodrum
  22-24.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   22-24.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hipertansiyonla Mücadele Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   La Blanche Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   TB Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hmdvkk2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 22-24 Ekim 2021 tarihleri arasında HMD Vakalarla Kardiyoloji Kampı’ nın La Blanche Resort Turgutreis-Bodrum'da düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kampımıza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Bildiğiniz gibi yaklaşık 2 yıldır pandemi nedeniyle derneğimiz yüz yüze toplantı gerçekleştirememiştir. Düzenleme kurulu, interaktif olgu sunumları ile sizlere konsantre ve etkili bir program sunma amacındadır. Sizleri, hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, aritmiler, atriyal fibrilasyon ve antikoagülasyon, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren, kardiyovasküler hastalıkların tümünün olgularla değerlendirileceği bilimsel programda yer almaya davet ediyoruz. Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kampımızın, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız.

Bodrum’un samimi atmosferinde bir aile edasıyla buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Adına
Prof. Dr. İstemihan TENGİZ
Hipertansiyonla Mücadele Derneği Başkanı

Geri