3. Uluslararası 4. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi
  3rd International 4th National Oncology Nursing Congress
  Ankara
  20-22.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   Ankara
TARİH   20-22.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi
-Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Garden Inn Ankara
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bilkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.onkolojihemsireligi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi ve Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş birliği ile 20-22 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Uluslararası 4. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Onkoloji Hemşireliği Kongresi, onkoloji hemşireliği alanında çalışan hemşirelere ve tüm sağlık çalışanlarına bilgi birikimini güncelleme, bilimsel, sosyal, kültürel etkileşim ve iş birliğini arttırmafırsatları sunmaktadır. Bu yıl kongremizin teması; “ONKOLOJİ HEMŞİRELİĞİNİN GÜÇLÜ YÖNÜ: YAŞAMA DOKUNMAK” olarak belirlenmiştir. Kongremizde onkoloji hemşireliğinin her alanında yapılan çalışmalara yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel programında onkoloji hemşireliği alanında önemli ve ilgi çeken konular, yeni gelişmeler ışığında,bilgi güncelleme oturumları ve konferanslarda ele alınacaktır. Ayrıca kongre programında yer alan kurslar ile onkoloji hemşireliği alanındaki bilgi, beceri ve yetkinliklerin artırılması hedeflenmektedir. Her yıl gönderdiğiniz özenle seçilmiş konulardaözgün araştırmalar, klinik uygulamalar sırasında karşılaştığınız nadir görülen vakalar ya da sık karşılaşılan vakalara farklı, sıra dışı, yaratıcı yaklaşımları konu alan bildiriler, kongremizin bilimsel içeriğine büyük katkı sağlamaya devam edecektir. Bu yılda bildirileriniz ile kongremize katkı vermenizi heyecanla beklemekteyiz.

Kongremize onkoloji hemşireliği alanında çalışan, onkolojiye ilgi duyan hemşirelerin, tüm sağlık profesyonellerinin ve öğrencilerimizin katılımını bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanı
Prof.Dr.Fevzi Altuntaş
Ankara Onkoloji Hastanesi Başhekimi

Kongre Başkanı
Prof.Dr.Emine İyigün
S.B.Ü Gülhane Hemşirelik Fakültesi Dekanı

Geri