Atrioventriküler Septal Defekt (AVSD) Sempozyumu
  
  İstanbul
  21-22.AĞUSTOS,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   21-22.AĞUSTOS.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   The Greenpark Pendik Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Z Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.avsd2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Dernek Üyeleri,

Bilindiği gibi pandemi koşulları nedeniyle Dernek olarak her yıl düzenlediğimiz en büyük bilimsel etkinliğimiz olan 2021 Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi’ni ve Seçimli Dernek Genel Kurulu’nu bu yıl gerçekleştiremedik. Ancak bu dönemde yönetim kurulu olarak çalışmalarımıza devam ettik, pandemi koşullarına adapte olarak çalışma gruplarının toplantılarını online “webinar”lar şeklinde ve daha kapsamlı olarak yaptık.

Toplantılara izin verilmesinin hemen ardından yasal zorunluluklar ve sponsorluk süreçlerini göz önüne alarak fiziki bir toplantının yetişebileceği en kısa ve en güvenli zamana hem kongrenin kısmen telafisi hem de gecikmeli olağan genel kurulumuzu gerçekleştirmek amacıyla iki günlük her yönüyle “Atrioventriküler Septal Defektler”’in tartışılıp konuşulacağı çok güzel konuşmalar içeren bir sempozyum planladık.

Bu sempozyumu 21-22 Ağustos 2021 tarihinde ulaşımın en kolay ve dolayısı ile katımın da en fazla olabileceği pandemi şartlarına uygun geniş salonları olan Sabiha Gökçen havalimanına yakın bir yerde İstanbul Pendik The Green Park Hotel konferans salonlarında gerçekleştireceğiz.

Oldukça çekici başlıklar içeren bu sempozyuma dernek üyelerimiz dışında çocuk kalp sağlığı ile uğraşan diğer disiplinlerden meslektaşlarımızın da katılımını bekliyoruz.

Faydalı ve verimli bir toplantı olması dileğiyle hepinize sağlık ve esenlikler diliyor, saygılarımızı sunuyoruz. Sempozyum ve genel kurul için hepinizi İstanbul’a bekliyoruz.

Saygılarımızla


Yönetim Kurulu adına

​Prof. Dr. Ahmet Çelebi

Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği Başkanı

Geri