MKA'21 Mimarlık ve Kentsel Araştırmalar Konferansı
  Architecture and Urban Studies Conference
  ONLINE
  15-15.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Mimarlık
YER   ONLINE
TARİH   15-15.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   DAKAM Doğu Akdeniz Akademik Araştırmalar Merkezi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.dakamconferences.org/mka
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sizleri; 15 Ekim 2021, tarihinde SANAL OLARAK düzenlenecek olan Uluslararası Mimarlık ve Kentsel Araştırmalar Konferansı’na (Architecture and Urban Studies Conference/ MKA ’21) davet etmekten mutluluk ve gurur duyarız.

​On yılı aşkın bir süredir akademik etkinlikler konusunda deneyim sahibi olan DAKAM tarafından düzenlenen ve uluslararası akademik bir konferans olan MKA ’21; mimarlık, kent ve tasarım alanlarını kapsamaktadır.

Konferansımızın temel hedefi; bahsi geçen alanlarda çalışan araştırmacıların, ve akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden profesyonellerin araştırma sonuçlarını birbirleriyle paylaştıkları bilimsel bir tartışma ortamı yaratmaktır.

MKA ’21 sayesinde, katılımcıların deneyimlerini paylaşmakla birlikte yeni fikirleri tartışma, iş veya araştırma ilişkileri kurma konusunda fırsatlar bulması da hedeflenmektedir.

Etkiliğin özellikle, yüksek lisans ve doktora alanındaki genç araştırmacıların akademik kariyerleriyle ilgili ihtiyaç duyacakları gereklilikleri yerine getirmesini umuyoruz.

MKA ’21 kapsamında Türkçe oturumlar planlanmaktadır.

Konferansta kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı ISBN’li bildiriler kitapçığında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler yazarların isteğine bağlı olarak, ikinci bir editör ve hakem sürecinden geçtikten sonra Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında kabul gören Uluslararası Yayınevi statüsündeki DAKAM yayınları bünyesinde kitap bölümü olarak basılabilecektir. .

15 Ekim’de buluşmak dileğiyle.

MKA ’21 Düzenleme Kurulu

Geri