KLİNİK-KON 2021 3. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
  
  Antalya / Belek
  13-16.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   13-16.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlıkta Kalite ve Mesleki Gelişim Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Megilis Girit Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.klinikkon.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
''III. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi'' ( KLİNİK-KON 2021 ) 13 - 16 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 3. sünü düzenleyeceğimiz Kongremizde, "dayanışma, gönüllülük, yardımlaşma, özveri ve daha güzel bir dünya" düşüncesi ile yola çıkan deneyimli bilim insanları ile beraber, İç hastalığı kliniklerinde sık karşılaştığımız dahili, akut ve kronik hastalıklara, güncel klinik yaklaşımlar, klinik deneyimler ve zengin olgu örnekleri içeren konularla sunumlarımız zenginlenecektir.


Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.

Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,


Kongre Başkanı
Prof.Dr. Mustafa ARAZ

Geri