22. Ulusal Anatomi Kongresi
  
  ONLINE
  13-17.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   13-17.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği
-Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
-Yüksek İhtisas Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://anatomikongresi2021.gazi.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Anatomi Ailesinin Değerli Üyeleri,


Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Dernegi’nin bu yıl gerçekleştirilecek olan 22. Ulusal Anatomi Kongresi 13 -17 Ekim 2021 tarihlerinde Gazi Üniversitesi ve Yüksek İhtisas Üniversitesi Tıp Fakülteleri Anatomi Anabilim Dalları’nın ortak katkılarıyla düzenlenecektir.

Kongremizin ana teması ‘’Anatomi ve Teknoloji’’ olarak belirlenmiştir. Kongre ana temasıyla bağlantılı olarak konuşma veya konuşmacı önerilerinizi 14 Haziran 2021 tarihine kadar düzenleme kurulumuza ilettiğiniz takdirde, önerileriniz bilimsel kurul tarafından değerlendirilecektir.

Kongre ile ilgili detaylı bilgiler ’’ www.anatomikongresi2021.gazi.edu.tr ‘’ adresinde yer almaktadır. Ayrıntılı bilimsel program yakın bir tarihte açıklanacaktır.

Kayıt, bildiri gönderme kuralları ve önemli tarihlerin detayına web sayfamızdan ulaşılabilir. Bildiri gönderim son tarihi 15 Ağustos 2021 olarak belirlenmiştir.

Çevrimiçi ortamda canlı (senkron) gerçekleşecek olan 22. Ulusal Anatomi Kongresi’ne ev sahipliği yapmanın onur ve gururu ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Kongre Başkanları

Prof. Dr. Rabet GÖZİL
Yüksek İhtisas Üniversitesi

Prof. Dr. Meltem BAHÇELİOĞLU
Gazi Üniversitesi


Kongre Sekreteri

Dr. Öğr. Üyesi Kerem ATALAR
Gazi Üniversitesi

Geri