ALIS 2021 Acıbadem Üniversitesi Öğrenci Kongresi Jinekoloji & Obstetrik
  
  ONLINE
  4-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   4-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.acibademstudentcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Her sene Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen uluslararası öğrenci kongresi ALIS (A Look Into Science); 3 gün boyunca öğrencilerin poster sunumları, çalıştaylar ve alanında uzman konuşmacıların katılımı ile gerçekleşmektedir.

Her sene farklı bir tema üzerinde farklı konuşmacıların katıldığı kongremiz, zengin bilimsel programı ve Acıbadem Üniversitesi Simülasyon Merkezi CASE’te gerçekleşen özgün çalıştayları ile dikkat çekmekte ve her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca yurtdışından gelen birçok konuşmacı ve katılımcıya ev sahipliği yaparak uluslararası bir niteliğe sahiptir.

IMG_7682 kopya.jpg


Tıp fakültesi öğrencilerimizin oylaması sonucu Kadın Hastalıkları ve Doğum teması ile 2020 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız; ancak pandemi sebebiyle ertelemek zorunda kaldığımız kongremizi 4-5 Eylül 2021 tarihinde çevrim içi olarak siz değerli katılımcılarımıza sunmayı planlıyoruz. Bu iki gün boyunca alanında uzman konuşmacıların sunumları, katılımcılarımızın sözlü ve poster sunumları, çeşitli çalıştaylarımız ile zengin bir bilimsel program sunmayı hedeflemekte; bunun yanında sosyal konuşmacılarımız, sosyal çalıştaylarımız, oturum aralarında yapacağımız çekilişler ve ödüllü oyunumuz ile sizlere keyifli bir kongre yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Geri