Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 27. Ulusal Kongresi
 
  
  İzmir
  24-25.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   24-25.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.gkda2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

GKDAYB derneğinin ulusal kongreleri, bugüne dek göğüs, kalp damar anestezisi ve yoğun bakım alanında güncel bilgileri paylaştığımız ve dostluklarımızı pekiştirdiğimiz ortamlar olmuştur.

Derneğin ilk kongresi Nevşehir de yapılmıştır (1992). O günden bu yana düzenlenen kongrelerle, Kapadokya (2015), Marmaris (2014), Trabzon (2013), Bodrum (2012), Antakya (2011), Eskişehir (2010), Gaziantep (2009), Antalya (2008), Malatya (2007), Bolu-Abant (2006), Denizli (2005) gibi Anadolunun pek çok ilinde bir araya gelerek halkımızı ve ülkemizi tanıma fırsatı yaratılmıştır.

Bu yıl, pandemi koşulları nedeni ile zorunlu olarak verilen aradan sonra 27. Ulusal GKDA ve YB kongresi geleneksel yöntemle yüz yüze İzmir’ de gerçekleştirilecektir. İzmir ilimiz, doğal güzellikleri yanında bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ nin kuruluşundaki rolü ile de hepimizin kalbindedir.

Bu sene yapacağımız kongre programını pandeminin izin verdiği ölçüde zengin bir şekilde planlamaya çalıştık. Bu çerçevede, kongre öncesi düzenlenecek kurslarla belli konulara odaklanılarak yoğun bilgi ve beceri paylaşımı sağlanacaktır. Güncel ve tartışmalı konularda bilimsel sunular ve teknolojik yenilikleri konu alan uydu sempozyumları ile görüş alışverişinde bulunulacaktır. Son gün gerçekleşitirilecek sosyal program ile İzmir ili merkezi gezilecektir.

Bu programı özenle hazırlanmış olan kongrede beraber olabilmek dileği ile sizleri kongremize, İzmir’ e davet ediyorum ve sağlıklı günler diliyorum.GKDAYB Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Tülün Öztürk
Dernek Başkanı

Geri