“Hemşirelik Eğitiminin Geleceği 3: Pandemi Sürecinde Eğitimi
  İyileştirme Yaklaşımları” Sempozyumu
  
  ONLINE
  27-29.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   ONLINE
TARİH   27-29.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -HEPDAK
-Hemşirelik Eğitimi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://hemsirelikegitiminingelecegi.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sempozyum düzenleme komitesi adına, 27-29 Eylül 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirmeyi planladığımız “Hemşirelik Eğitiminin Geleceği 3: Pandemi Sürecinde Eğitimi İyileştirme Yaklaşımları” temalı sempozyumumuzu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Pandemi nedeniyle 2020 yılında yapılması gereken sempozyumumuzu 2021 yılına ertelemek zorunda kalmıştık. Bu süreçte hemşirelik eğitiminde ve akreditasyon çalışmalarımızda önemli değişiklikler ve düzenlemeler olmuştur. Bu bağlamda sempozyumun amacı, pandemi sürecinde karşılaşılan güçlükleri, kriz döneminde fırsata dönüştürülen eğitim yaklaşımlarını, gerçekleştirebildiğimiz ve gerçekleştiremediğimiz etkinliklerin sonuçlarını tartışmak ve eğitimi iyileştirme yaklaşımlarını paylaşmaktır.

Her yıl olduğu gibi eğitici eğitimlerine ve hemşirelik programlarının akreditasyon hazırlık süreçlerine katkı sağlayacağı düşünülen kurslar düzenlenmiştir. Ayrıca sempozyum ana oturumlarında hemşirelik eğitim programlarının iyi uygulama örnekleri de paylaşılacaktır.

Siz değerli katılımcılarımız ile hep birlikte öğreneceğimiz ve iyi bir hemşirelik eğitimi için birbirimizi geliştireceğimiz sempozyumumuzun hemşirelik eğitimine katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Düzenleme kurulu olarak göstereceğiniz ilgi ve destek için çok teşekkür eder 2021 sempozyumunda buluşmayı heyecanla beklediğimizi belirtmek isteriz. Pandemi öncesi dönemlerdeki gibi yüz yüze sempozyumlarımızın gerçekleşmesini umut ederek esenlik ve sağlık dolu günler dileriz.

Saygılarımızla.


Prof. Dr. Gülseren KOCAMAN (Eş Başkan)
HEPDAK BAŞKANI


Prof. Dr. Hülya Okumuş (Eş Başkan)
HEMED BAŞKANI

Geri