7. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi
  
  ONLINE
  3-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   3-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Deneysel Hematoloji Derneği
-İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bistur Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   deneyselhematoloji2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Skip Navigation Links
SANAL KONGRE HAKKINDA
SANAL KONGRE KONULARI
BILIMSEL PROGRAM
SANAL KONGRE DÜZENLEME KURULU

7. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi SANAL KONGRE Açılış Mesajı
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz

Gaziantep’te 05 - 07 Haziran 2020 tarihlerinde, Gerçekleştirmeyi Planladığımız
VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeni ile ileri bir tarihe ertelemiştik. Güncel gelişmeleri paylaşmak ve sizlerle olan etkileşimimizi canlı tutmak amacıyla VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 03-05 Eylül 2021 Tarihinde Sanal Kongre Olarak Planladık

Kongremizde iç hastalıkları, hematoloji, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji , genetik gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız

VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Siz değerli Meslektaşlarımızı ve sevgili öğrencilerimizi de deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartıştığımız ve ilk kez düzenleyeceğimiz, değişik tecrübeler yaşayacağımız Sanal Kongremiz VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.


Deneysel Hematoloji Derneği
Yönetim Kurulu Adına
Prof. Dr. Ali Ünal


İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektör Prof.Dr. Yusuf Baran

Geri