4. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi
  
  ONLINE
  25-26.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   25-26.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gelecek Eğitimde Platformu
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.okuloncesiegitimzirvesi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Okul Öncesi Eğitim Gönüllüsü,

"Gelecek Eğitimde Platformu" olarak yeniliklere ve farklı fikirlere açık, değerlerini bilen, geçmişine saygılı ve geleceğe yön verebilen eğitimcilerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim etkinliklerini planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Bu yıl dördüncüsünü yapacağımız Okul Öncesi Eğitim Zirvesi'ni 25-26 Eylül 2021 tarihlerinde online olarak düzenleyeceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Daha önce kayıt olup ücretini yatıran ve ücret iadesi isteyen katılımcılarımız bit.ly/ooez2021 adresindeki formu doldurabilir. Ücret iade almayanların zirveye katılım hakkı devam etmektedir.

"Hayalinin Peşini Bırakma" teması altında yapılacak ve eğitim alanında otorite isimlerin bir araya geleceği 4. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi'nde, ufuk açıcı, ilham verici konuşmalar ve atölye çalışmaları yapılacak.

Zirvede, alanında uzman ve usta isimleri, kendisini geliştirmeye adamış, hayalinin peşini bırakmayan ve öğrenme yolculuğuna devam eden binlerce Okul Öncesi Öğretmeni ve öğretmen adayları ile buluşturacağız.

Katılımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

Okul Öncesi Eğitim Zirvesi Ekibi

Geri