4. Uluslararası 5. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi
 
  4th International 5th National Istanbul Midwifery Days Congress
  ONLINE
  24-26.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   24-26.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Haliç Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   istanbulebelikgunleri2021.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

24-26 Eylül 2021 tarihlerinde Haliç Üniversitesi ailesi olarak online platformda gerçekleştireceğimiz “Ebeliğin Geleceğini Birlikte İnşa Edelim” ana temalı 4.Uluslararası 5.Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten heyecan, onur ve mutluluk duymaktayız.

Pandemi sürecinde edindiğimiz deneyimler ile meslektaşlarımızı ve farklı meslek üyelerini kongremiz çatısı altında buluşturabilmek, evrensel boyutta katılımı desteklemek amacıyla bu yılda kongremizi, online platformda gerçekleştirme kararı aldık. Ulusal ve uluslararası düzeyde konusunda yetkin konuşmacıların yer alacağı ve siz katılımcıların da katkı ve paylaşımlarıyla zenginleşecek ve renklenecek olan kongremizde, ebelik mesleği ve kadın sağlığının farklı boyutlarıyla bilimsel temelde tartışılacağına inanıyoruz. Böylece mesleğimizin Ulusal ve Uluslararası tüm tarafları arasında etkileşim ve iş birliğini arttırarak güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşma, ebelik mesleğinin gelişimine katkı sağlama olanağı yaratılmış olacaktır.

Meslekler, hizmet sunan meslektaşları, akademisyen ve öğrencileri, yönetici ve örgütleriyle bir arada hayat bulur ve gelişirler. Dolayısıyla bu organizasyonumuzda, mesleğimizin her bir üyesini dayanışmaya ve gücümüzü birleştirmeye çağırıyoruz. Bu amaçla Kongre organizasyonumuzu, Derneklerimiz, İstanbul’daki eğitici ve yöneticiler, öğrenci ve ebe temsilcileriyle birlikte yapmaya karar verdik.

Kongremizde, özellikle genç klinisyen ebe ve akademisyenlerin görüş ve önerilerinin paylaşılacağı, uzman profesyonellerin bilgi ve deneyimlerinden yararlanılacağı, değişim ve yeniliklerin tartışılacağı kurs, konferans, panel, sözel ve poster bildiri oturumları yer alacaktır. Kongrenin bilimsel yönden meslektaşlarımızla bir paylaşım ortamı oluşturması ve mesleğin toplumsal önemine, sorunlarına dikkat çekmesi bakımından yararlı olacağını düşünüyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Sizlerle kongremizde buluşmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek ister saygılar sunarız.


Prof. Dr. Anayit M. COŞKUN
Kongre Başkanı

Geri