5. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi
  
  Kocaeli / Darıca
  24-26.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Psikoloji
YER   Kocaeli / Darıca
TARİH   24-26.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Psikoterapi Enstitüsü
ETKİNLİK MERKEZİ   Psikoterapi Enstitüsü Darıca Eğitim ve Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://2021kongre.psikoterapi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Psikoterapi Enstitüsü Eğitim ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 5. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

20 yıl önce başlayan serüvenimize hızlı ve emin adımlarla devam etmekteyiz. Büyüyerek, olgunlaşarak, evrimleşerek, birlik ve beraberlik içinde büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ve emeklerimizin bir nişanesi olarak 5. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi’ni gerçekleştirmek onur ve başarılarımızın bir simgesidir.

“Kaotik Yapılar ve Alan Kuramı” teması ile gerçekleşecek olan kongremizin temel amacı; bütüncül psikolojiyi, bütüncül psikoterapiyi, entegrasyon çalışmalarını, bütüncül psikoterapinin uygulanmasını ve vaka analizlerini, ulusta ve dünyadaki güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmak ve aynı zamanda sağlık profesyonelleri arasındaki iletişimi, işbirliğini arttırmak ve ülkemizdeki sağlık bilimleri alanının gelişimine katkıda bulunabilmektir. Psikoterapi Ensitüsü olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz kongremizde temel olarak; eğitim, uygulama, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik, temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Teknik Ekibimiz, Bilim Kurulu, Organizasyon Kurulu ve Uluslararası Bağlantı Komitesi sizler için, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Uzm. Dr. Betül Sezgin

Kongre Başkanı

Geri