TMRD 2021 Türk Manyetik Rezonans Derneği 25. Yıllık Uluslararası
  Katılımlı Bilimsel Toplantısı
  
  Ankara
  23-25.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   23-25.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Manyetik Rezonans Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   tmrd2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl bildiğiniz gibi pandemi nedeniyle, yapmayı planladığımız Türk Manyetik Rezonans Derneği 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel toplantısı 2021 yılına ertelenmişti ve Eylül 2020’de TMRD 2020 Online Sempozyumu’nu düzenleyerek sizlerle bir araya gelmiştik. Türk Manyetik Rezonans Derneği tarafından 25. Yıllık Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantısı, Olgularla Öğrenelim başlığı ile 23-25 Eylül 2021 tarihleri arasında Sheraton Otel, Ankara’da düzenlenecektir.

Her zaman olduğu gibi bilimsel programımızı konularında uzman yurt içi ve yurt dışı değerli konuşmacılarımızın katkılarıyla gerçekleştireceğiz. İlk ikisini düzenlemiş olduğumuz “Temel MR Kursu”nun meslektaşlarımız tarafından beğenilmesi ve yoğun talep görmesi nedeniyle bu yıl “3. Temel MR Kursu”nu da düzenlemeye karar verdik.

Yönetim Kurulu ve Bilimsel Kurul adına, 25. Uluslararası Katılımlı Bilimsel Toplantımıza sizleri davet etmekten büyük onur ve uzun bir aradan sonra yeniden yüz yüze kongremizde bir araya gelecek olmamızdan mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Mecit Kantarcı
TMRD ve Kongre Başkanı


Geri