EMK 2021 25. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi &
  1. Uluslararası Mikroskopi ve Spektroskopi Kongresi
  
  ONLINE
  22-24.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   ONLINE
TARİH   22-24.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Elektron Mikroskopi Derneği
-İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Arber Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.emk2021.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


22-24 Eylül 2021 tarihleri arasında Türk Elektron Mikroskopi Derneği adına İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından İzmir’de düzenlenmesi planlanan 25. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi ve eş zamanlı olarak ilk defa düzenlenecek 1. Uluslararası Mikroskopi ve Spektroskopi Kongresi, online olarak düzenlenecektir.

Sizlerin desteği ile uluslararası alana taşıdığımız, 50 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz ve her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen kongremiz, dünyada yaşanan pandemi süreci, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve sivil toplum kuruluşlarının tavsiyeleri neticesinde siz değerli katılımcılarımızın sağlığını korumak adına ilk defa online olarak gerçekleştirilecektir.

Katılımcılarımızın iletişimini ve etkileşimini ön planda tuttuğumuz kongremiz, yaşam bilimleri ve malzeme bilimleri alanlarındaki bütün mikroskopi araştırmaları ile teknik gelişmelere açık bir şekilde düzenlenecektir. Kongre bilimsel programı alanında uzman davetli konuşmacılar tarafından yapılacak sunumların yanı sıra, katılımcılar tarafından gerçekleştirilecek sözlü ve poster sunumlarını kapsayacaktır.

İnsanlık olarak bu virüsü atlatacağımız ve yeniden yüzyüze bilimsel etkinliklerde buluşacağımız günlere kadar, verimli bir bilimsel etkileşim sağlayarak mikroskopi alanındaki güncel konuları tartışacağımız, çalışmalarımızı paylaşacağımız online olarak bir araya geleceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmek bizlere güç katacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı yerel düzenleme komitesi adına kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Aziz Genç

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü


Servet Turan

Eskişehir Teknik Üniversitesi
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü

Geri