Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi
  
  ONLINE
  4-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   4-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Nefroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   GenX Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cocuknefrolojikongresi2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Hocalarımız
Sevgili Meslektaşlarımız
Çocuk Nefroloji Ailesinin Kıymetli Üyeleri

Yaklaşık bir yıldır gündelik yaşamamızı, bir araya gelme alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren COVİD-19 salgını nedeniyle, Çocuk Nefroloji Derneği’nin düzenleyeceği Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi’ni, 3-5 Eylül 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak planlıyoruz.

Kongremizde çocuklarda üriner sistem ve böbrek hastalıkları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, sık görülen hastalıkların yanı sıra son yıllarda etiyopatogenez, tanı ve tedavisinde yenilikler olan nadir hastalıklara da yer verilecektir. Kongremizde konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, uydu sempozyumları, çeşitli interaktif oturumlar ve kurslar yer alacaktır. Yurtiçinden ve yurt dışından alanında geniş bilgi ve deneyime sahip değerli hocalarımız ile çocuk nefroloji alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Bir araya gelmenin, kucaklaşmanın birlikte yemek yiyip, kahve içmenin güzelliklerini yaşayamayacak olsak da, sizlerin katılımıyla çok daha değerleneceğini düşündüğümüz kongremize, vereceğiniz destek ve katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

En İçten Sevgi ve Saygılarımızla

ÇND Yönetim Kurulu / Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Harika Alpay
ÇND ve Kongre Başkanı

Geri