1. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi
  
  Antalya / Kundu
  7-10.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kundu
TARİH   7-10.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Asteria Kremlin Palace Kundu Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ekdd2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimiz, dermatolojinin özel bir alanı olan estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgilenen dermatologları, bir araya getirmek amacıyla çok büyük bir heyecanla 09.09.2019 da kuruldu. Kuruluşumuzla birlikte üyelerimizin yoğun katılımları ile taçlandıracakları ve oldukça verimli geçmesi için çaba sarfedeceğimiz sırası İle Mezoterapi, kadavra eğitimi, dolgu Uygulamaları ve toksin Uygulamaları olmak üzere kurgulanan dört atölye çalışmasının ardından yine hem üyelerimizin hem de camiamızın yoğun ilgisi ve desteğinden ivme alarak ilk kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’nin ilkini 07-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Asteria Kremlin Palace Kundu / Antalya ‘da gerçekleştireceğimizi siz meslektaşlarımıza duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Kongremizde ülkemizin her köşesinden ve uluslararası alandan estetik ve kozmeti̇k prosedürleri günlük rutininde, bilimsel ve etik zeminde çokça gerçekleştiren bilim insanlarını davet ederek; onları, bilgi birikim ve becerilerini paylaşmaları üzere birbirinden farklı platformlarda sizlerle bir araya getirmeyi hedefledik.

Verimliliği yüksek, estetik ve kozmeti̇k içerikli bilimsel programın yanısıra oturumlarımızda özel bir kliniğin açılması, işletilmesi, sosyal medya yönetimi gibi klinik pratiğimize katkı sağlayacak konulara da yer vereceğiz. Yine günlük pratikte yaşadığımız problemleri hukuki zeminde konuşmak üzere hukuk oturumlarında hukuk büromuz bize eşlik edecek.

Estetik ve Kozmeti̇k dermatolojiye gönül vermiş deneyimli meslektaşlarımız ile bu alana gönül verecek genç meslektaşlarımızı buluşturarak alanımızın geleceğe ortak etik ilkeler çerçevesinde daha çok uygulayıcı tarafından taşınmasını sağlamada azimliyiz.

Estetik ve kozmetik dermatoloji alanında aktif olarak çalışan, çalışmayı planlayan tüm meslektaşlarımıza mevcut bilgi ve becerilerini daha da ileriye götürecek bir toplantı olacağını düşündüğümüz kongremizde sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu edecek.

Sevgi ve saygılarımızla

Dr. Berna Şanlı
Dernek Başkanı

Dr. Ahmet Hakan Erbil
Kongre Başkanı

Dr. Burcu Yamangöktürk Solak
Kongre ve Dernek Sekreteri

Geri