FMGT 2021 3. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji
  Eğitimi Kongresi
 
  3nd International Conference on Science, Mathematics, Entrepreneurship and Technology Education
  ONLINE
  30.EYLÜL-3.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   30.EYLÜL-3.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -PEGEM AKADEMİ
-Karadeniz Teknik Üniversitesi
-Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OrEgDa Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.fmgtegitimikongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimcileri,


Sizleri, 30 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihinde Online (Çevrimiçi) düzenlenecek olan 3. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi’nde sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Kongremizin ana teması “FMGT ve Çevrimiçi Eğitim” olarak belirlenmiştir. Kongremizin amacı, fen, matematik, girişimcilik ve teknoloji eğitimi alanında çalışan bilim insanlarının çalışmalarını ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlamaktır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü bildirilere ve poster sunumlarına yer verilecektir. Uluslararası FMGT Eğitimi Kongresi için daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı web adresimiz üzerinden bizlere göndermenizi bekliyoruz.

Kabul edilen bildirilerin özetleri kongre öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Kongre sonrasında bildirileriniz, makale biçimine dönüştürmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile ya “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda yayınlanacak ya da anlaşmalı bazı dergilerin özel sayılarında hakem süreci başlatılacaktır.

Kongremiz akademik teşvik şartlarını sağlamaktadır.

30 Eylül- 3 Ekim 2021 tarihinde 3. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi’nde tüm fen, matematik, girişimcilik ve teknoloji eğitimi araştırmacılarını, alanla ilgili öğretmenleri, lisans ve lisansüstü öğrencilerini ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

3. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi, Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, OrEgDa ve BilMat işbirliğinde gerçekleştirilmektedir.


Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu

Geri