1. Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi
 
  1st International Congress on Artificial Intelligence and Data Science
  ONLINE
  26-28.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Teknoloji
YER   ONLINE
TARİH   26-28.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Kâtip Çelebi Üniv. Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.icada2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi,Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ev sahipliğinde, 26-28 Kasım 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olan I.Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi'ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremizin ana konularını,yapay zeka alanında geliştirilen yeni yöntemler ve mühendislikte yapay zeka ile yapay zekanın sağlık, eğitim, hukuk, pazarlama ve finans, tekstil, şehir ve bölge planlama gibi bir çok farklı alanlarda uygulanmasına yönelik olarak geliştirilen sistemlerin oluşturması planlanmaktadır.

Yapay zeka ve veri bilimi alanında çalışan araştırmacıları, endüstri kuruluşlarını, kamu kurum ve kuruluşlarını bir araya getirerek etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz uluslararası kongremizde,ulusal ve uluslararası konuşmacılara yer verilecek olup yapay zekanın tüm alanları ile ilgili konularda sözlü bildiri sunumları yapılacaktır.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan I. Uluslararası Yapay Zeka ve Veri Bilimi Kongresi'nde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.


Prof. Dr. Ayşegül Alaybeyoğlu

Kongre Başkanı

Geri