KBUD KONGRE & LAB EXPO 2021
  Ulusal 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu
  
  Antalya / Kemer
  11-14.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kemer
TARİH   11-14.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Mirage Park Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Aliskon Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kbud2021.org/AnaSayfa
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,


Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan KBUD Kongre & LAB Expo 2021 ve 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nu 11 - 14 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Covid-19 pandemisinin stresini ve yorgunluğunu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve yeniden sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongre hazırlığının tatlı telaşı içindeyiz. İki yıl aradan sonra yüz yüze gerçekleştireceğimiz bu kongremize ve sempozyumumuza tüm üyelerimizi, klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve laboratuvar tıbbı ile ilgilenen araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Konferans, panel ve kursları ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Derneğimizin resmi web sitesi www.kbud.org.tr ve kongre web sitesi www.kbud2021.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremize bekliyoruz. Ümitlerinizi canlı tutmak ve umutlarımızı yitirmemek bizim elimizde. Sıkıntılı günlerin geçeceği, huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere, sevgi ile kalın.

Saygılarımla
Prof. Dr. Dildar Konukoğlu

Başkan

Geri