IHSSC 2021 1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi
  
  ONLINE
  5-6.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   5-6.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
-Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniv. Sağlık Bilimleri Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Atlax Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ihsscongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak sizleri 5-6 Kasım 2021 tarihlerinde ilk kez gerçekleştirilecek olan ve online yapılacak olan “1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi” ne davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Küresel ölçekte yaşanmakta olan COVID-19 salgını tüm dünyada ve Ülkemizde başta insan sağlığı olmak üzere ekonomik, sosyal yapı ve eğitim süreçleri olumsuz yönde etkilenmiştir. Bu sürecin en az zararla atlatabilmesi amacıyla yeni normalleşme adımları atılarak salgının etkisi minimuma indirilmeye çalışılmaktadır. Bu kapsamda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de normalleşme adımları atılmakta ve her geçen gün buna bir yenisi eklenmektedir. Bu süreçte özellikle sağlık bilimleri alanında yaşanan etkilenmeler kongremizin temasının belirlenmesinde yol gösterici olmuştur. “Yeni Normalleşme Sürecinde Araştırma - Bakım - Uygulama - Yönetim" temasıyla düzenlediğimiz kongremizde Beslenme ve Diyetetik, Ebelik , Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik ve Sağlık Yönetimi alanları başta olmak üzere tüm sağlık bilimleri alanında ulusal ve uluslararası bilim insanlarını/sağlık profesyonellerini bir araya getirerek işbirliği ve etkili iletişim sağlamak, güncel bilgi ve deneyimleri paylaşmak, bilimsel çalışma sonuçlarını tartışmak hedeflenmektedir.

COVID-19 salgınının devam etmesi nedeniyle kongreye katılım online olarak sağlanacaktır. “1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi” nde sağlık bilimleri alanında yer alan farklı disiplinlerin uzmanları ile inter aktif katılımlı çeşitli konferans, panel ve kurslar düzenlenecek olup, sözlü/poster bildiriler kabul edilecektir. Kongrede sunulan bildiriler ISBN'li tam metin kitabında (Proceeding Book) yayınlanacaktır.

Kongremize katkı ve katılımlarınız bize güç katacaktır, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremizde görüşmek dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla,

Kongre Eş Başkanları

Prof. Dr. Asiye AKYOL
Ege Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı


Prof. Dr. Yurdanur DİKMEN
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı

Geri