UTSAK 2021 7. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi
 
  7th International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  ONLINE
  28-29.AĞUSTOS,2021
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   28-29.AĞUSTOS.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı yerlerde ve tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 7. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 28 - 29 Ağustos 2021 tarihleri arasında ONLİNE olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala hızını kaybetmemiştir. Bu süreçte dünya genelinde ölenlerin sayısı üç milyonu aşmıştır. Aşının bulunması ve kısa zaman içinde yaygın kullanımı ile yıl sonuna kadar salgının yayılma ve etki hızını keseceği tahmin edilmektedir. Bu nedene Türkiye’de eğitim ve öğretim başta olmak üzere kongre ve konferanslar yine ONLİNE olarak yapılmaya devam etmektedir. 7. UTSAK kongresi de söz konusu COVİD - 19 salgını sebebiyle ONLİNE olarak sunulacaktır. Kongre süresi boyunca ONLİNE sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

7. UTSAK kongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

7. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları yüklenecektir.

Sizleri, 27–28 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 7. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Geri