Romatolojide Güncelleme Toplantısı
  
  Adana
  10-12.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Adana
TARİH   10-12.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Romatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Adana HiltonSA
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.romatolojideguncelleme.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Yöremizde emek veren romatologlar olarak üçüncüsünü düzenleyeceğimiz ‘Sınırların ötesinde ROMATOLOJİDE GÜNCELLEME’ isimli toplantımızın 10-12 Aralık 2021 tarihlerinde Adana HiltonSA otelinde gerçekleşeceğini duyurmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz.

2020’de başlayan ve küresel bir pandemiye neden plan Covid-19 pandemisinin etkileri hala devam ederken, hepimiz varlığımızı, hayatımızı, amaçlarımızı sorguladığımız zamanlar geçirdik. Yeniden ve beraber olacağımız günlerin hayalini kurduk bolca. Bu yıl hayatımız, ilişkilerimiz, yaşantımız hatta birbirimizden saklamak zorunda kaldığımız duygularımız bile sınırlandı. Ama sınırlarımızı aşarak yeniden birlikte olmayı çok istiyoruz. Verdiğiniz desteklerle çok verimli geçen toplantılarımızın ardından, tekrar Adana’da buluşmak ve sizleri tekrar ağırlamak hedefindeyiz.

Toplantımızı bu sene de hem erişkin hem de pediatrik romatoloji alanında ve romatolojiyle birebir iş birliği içinde çalışan kardeş branşlarımızla; romatoloji bölümünü ilgilendiren bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara odaklanmış ve tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı olarak gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Kongre bilimsel programında güncel konuların tartışılacağı multidisipliner paneller, konferanslar, interaktif sunumlar, sözel ve poster bildiri oturumları ve uydu sempozyumları olacak ve en yeni bilgilerin ışığında romatoloji bilgilerimizi güncellemiş olacağız.

Sosyal aktivitelerle de birlik, beraberlik ve dostlukların daha da pekişeceğini ümit ediyor ve hepinizi bu bilim ve dostluk dolu toplantımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Süleyman Özbek
Toplantı Başkanı

Doç. Dr. Emine Duygu Ersözlü
Toplantı Genel Sekreteri

Geri