8. Fırat Romatoloji Sempozyumu
  
  Malatya
  3-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Malatya
TARİH   3-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türkiye Romatoloji Derneği
-Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji BD

ETKİNLİK MERKEZİ   Ramada Plaza by Wyndham Malatya
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.firatromatoloji.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Covid-19 çağı oldukça can sıkıcı devam etmektedir. Bu buhranlı zamanlarda, özlem duyduğumuz, dört gözle beklediğimiz rutinlerimizden birisi kongreler ve bu kapsamda bir araya gelmektir. Tedbirler, uygulamalar dikkate alındığında 2021 yazı sonunda bir nebze rahatlama olacağı umudumuzdur. Geçtiğimiz yıl hazırlıklarını yaptığımız, Malatya’da 14 Mart’da buluşma sözümüz vardı. Covid-19 pandemisi nedeniyle, sempozyuma 3 gün kalasıya randevuyu iptal etmek zorunda kalmıştık. Fırat Romatoloji Sempozyumu 03-05 Eylül 2021 tarihinde Malatya’da yapılacaktır. Gecikmeli de buluşmak, hasret gidermek üzere, Romatoloji ve romatizmal hastalıklar konularına ilgi duyan tüm hekim arkadaşlarımız davetlidir.

Bu sempozyumda temel hedefler: Romatizmal hastalıklarda farkındalık oluşturmak ve romatolojik hastalıklar ile bir şekilde teması olan Aile Hekimi, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ve araştırma görevlisi meslektaşlarımızın romatoloji hakkındaki bilgilerini güncellemektir.

Türkiye Romatoloji Derneği ve Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı’nın ortaklaşa düzenlediği bu sempozyum sırasında bölgemizde hizmet sunan Romatoloji Uzmanları ve alanında Dünya çapında değerli hocalarımızla bir araya gelme fırsatı oluşacaktır. Romatolojiye ve romatizmal hastalıklara ilgisi olan, bölgedeki tüm meslektaşlarımızı sempozyuma katılmaya ve bu vesile ile bir araya gelmeye davet ederiz.

Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca

Geri