5. Çocuk Genetik Hastalıkları Kongresi
  
  ONLINE
  7-9.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   7-9.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Çocuk Genetik Hastalıkları Derneği
-Ege Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cocukgenetik2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

5. Çocuk Genetik Kongresini, 7-9 Ekim 2021 tarihinde online olarak gerçekleştireceğiz.

Kongremizin amacı, konu ile ilgili meslektaşlarımızı ortak bir platformda buluşturarak, bilgi alışverişinde bulunmalarını, güncel gelişmeleri yakından izlemelerini ve böylece hem akademik hem de hasta hizmetleri bakımından bilgi düzeylerini yükseltmelerini sağlamaktır.

Kongremiz çocuk genetik hastalıkları alanındaki en güncel bilgileri multidisipliner bir ekip ile sizlere aktaracak uluslararası konuşmacıların olduğu oturumlar ile içeriği daha da zenginleşecektir. Ayrıca önemli çalışma sonuçlarının ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları ve poster sunumları yer alacaktır. Kongre kapsamında çocuk genetik hastalıkları ile ilgili meslekdaşlarımızın becerilerini geliştirmeyi hedefleyen iki özgün konuda kurs düzenlenecektir. Bu kursların konuları: 1. İskelet dizplazileri 2. Klinikte dizi analizi teknolojilerinin kullanımı ve sonuçların yorumlanmasıdır.

Hepimiz için, bilimsel açıdan doyurucu bir programı olan bu kongrede, sizlerle birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Tüm toplumları etkisi altına alan pandeminin bir an önce sona ermesini diler, özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder ve hayatını kaybeden sağlık şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anarız.

Prof. Dr. Ferda Özkınay
Kongre Başkanı
Çocuk Genetik Hastalıkları Derneği Başkanı

Geri