Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı
  Arrhythmia Meeting with International Participation
  Antalya / Kundu
  17-19.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kundu
TARİH   17-19.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kardiyoloji Derneği, Aritmi Çalışma Grubu

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Mardan Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Invictus Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   aritmi2021.tkd.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği, Aritmi Çalışma Grubu olarak Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı’nı 17-19 Aralık 2021 tarihleri arasında Titanic Mardan Palace Kongre Merkezi, Antalya’da destek ve katılımlarınızla gerçekleştireceğiz.

Toplantımızda aritmi alanındaki güncel bilimsel veriler eşliğinde özellikle de meslektaşlarımızın günlük pratikte karşılaştıkları aritmi alanındaki sorunların ve yeniliklerin ön planda olduğu bir toplantı programı yaptık. Serbest tartışma ortamına olanak tanıyan teknolojiden de faydalanacağımız yeni oturumlar planladık. Toplantımızda invaziv aritmi tedavileri yapan meslektaşlarımız için olgu ve elektrogram temelli bilgi paylaşımı ve tartışmaya açık oturumlar hazırladık. Aritmi ile ilgilenen, aritmi uzmanı olmayan arkadaşlarımızın gündelik hayatta karşılaştıkları problemlerin çözümüne yardımcı olacak ve güncel bilgileri alabilecekleri toplantılar hazırladık.

Aritmi alanındaki bilgilerimizi gözden geçirmek ve bilgi paylaşımı sağlamayı istiyoruz. Toplantımızın eğitici-öğretici olmasını ve samimi bir ortamda geçmesini amaçlıyoruz. Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı’nda sizlerin katılımı ve katkılarıyla hepimizin faydalanabileceği bir toplantıda buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. İlyas ATAR
Türk Kardiyoloji Derneği
Aritmi Çalışma Grubu Başkanı

Geri