33. Ulusal Kimya Kongresi
  
  ONLINE
  7-9.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Kimya
YER   ONLINE
TARİH   7-9.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türkiye Kimya Derneği
-Tekirdağ Namık Kemal Üniv. Fen Edebiyat Fak. Kimya Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kimya2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları ve Sektör Temsilcileri;

Sizleri Türkiye Kimya Derneği’nin koordinatörlüğünde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü tarafından düzenlenecek olan 33.Ulusal Kimya Kongresi’ne katılmaya davet etmekten mutluluk duyarız.

Ulusal Kimya Kongreleri 1984 yılından beri her yıl ayrı bir üniversitemizin ev sahipliğinde yapılması sürdürülen ülkemizin kimya alanındaki en saygın ve köklü kongreleridir.

Bu yılki kongremizde de kimya ile ilgili tüm konularda araştırmalar yapan bilim insanlarının aktif olarak yer almaları ve katılımcılar ile bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları temel hedef olarak belirlenmiştir. “Kimyanın Gücü” ana teması ile düzenlenecek olan kongremiz disiplinler arası çalışmalarda Kimya’nın önemini ortaya koyacaktır.

33.Ulusal Kimya Kongresi 7-9 Ekim 2021 tarihleri arasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü ev sahipliğinde Covid-19 salgılının etkileri göz önüne alınarak katılımcılarımızın sağlığını korumak adına ONLINE (Çevrimiçi) olarak düzenlenecektir. 33.Ulusal Kimya Kongresi kimyanın farklı alanlarında uzman çağrılı konuşmacıların sunumlarının yer alacağı ve katılımcıların çalışmalarını sözlü veya poster bildiri olarak sunabilecekleri hakemli bir kongre olarak gerçekleştirilecektir.

Kimya bilimine gönül veren ve bu alanda araştırmalar yapan tüm araştırmacılarımızı ve sektör temsilcilerimizi kongremize katılmaya davet ediyoruz. Sizlerin katılımı ve desteği ülkemizdeki KİMYA ALANININ GÜCÜ olacaktır.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına;

Doç. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK

Kongre Başkanı

Geri