17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı
  
  ONLINE
  10-11.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   10-11.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Onkoloji Grubu
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://togcalistay2021.org/Page/Index/Call
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Türk Onkoloji Grubu olarak ‘’Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’nın 17.sini 10-11 Aralık 2021 tarihleri arasında sanal ortamda çevirim içi olarak düzenleyeceğiz. Hepinizin bildiği üzere sağlık çalışanları olarak bir yılı aşkın bir süredir Pandemi ile topyekün mücadele ediyoruz. Bu süre içinde birçok meslektaşımızı SarsCov-2 enfeksiyonu nedeniyle kaybettik, hepsini rahmetle anıyoruz. Bu yıl toplantımızı canlı olarak gerçekleştirmeyi çok istemiş olmamıza rağmen, ne yazık ki salgının son durumu nedeni ile bu hedefimizi gerçekleştiremedik. Ancak çevirim içi şartlarda da olsa kanserle savaşta değişik disiplinlerin bir araya gelerek ortak akıl ve güçlü projeler üretmesini hedefliyoruz. Düzenleme kurulu olarak çalıştayımızda konuların genç araştırmacıların yüksek katılımı ile proje ağırlıklı olmasını amaçladık. Daha önceki yıllarda düzenlenmiş olan çalıştaylarımızda sunularak onay almış projelerin son durumunun değerlendirilmesi ve genç araştırmacıların sahada karşılaştıkları problemlerin paylaşılarak, çözüm önerilerinin tartışılmasını amaçlamaktayız. Aynı zamanda çalıştayımızda kanser tanı ve tedavilerinde güncel durumun değerlendirilmesi, planlanan yeni çalışmaların ayrıntılarıyla tartışılması hedeflenmiştir.

Düzenleme kurulu tarafından tıpkı 2020 TOG Çalıştayı’ nda olduğu gibi seçilmiş çalışmalara uzman eleştirmen ve istatistik desteği verilmesi planlanmaktadır. Ayrıca temel bilimlerde yürüyen veya tamamlanmış çalışmalar konusunda bilgilendirme yapmak ve olası iş birliği açısından üniversite araştırma laboratuvarlarından toplanan verilerin sizlerle paylaşılması amaçlanmaktadır.

Multidisipliner yaklaşımla verimli ve keyifli geçeceğine inandığımız 17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’na katılımınız toplantımızı zenginleştirecektir.
10-11 Aralık 2021’de buluşmak dileği ile.


Prof. Dr. Faruk ZORLU
TOG başkanı

Prof. Dr. İlknur Bilkay GÖRKEN
Çalıştay Eşbaşkanı


Prof. Dr. Arzu YAREN
Çalıştay Eş Başkanı

Geri