9. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi
  
  Antalya / Belek
  16-19.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   16-19.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Akciğer Kanseri Derneği
-Türk Göğüs Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Cornelia Diamond Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ulusalakciger2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Her iki yılda bir düzenlenen Ulusal Akciğer Kanseri Kongre’mizin 9. sunu 16-19 Aralık 2021 tarihleri aralığında Cornelia Diamond Otel Belek, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

TAKD ve TGCD tarafından ortak düzenlenecek kongrede, multidisipliner, geniş bir katılımla, bilimsel, sosyal yönden zengin bir etkinlik amaçlıyoruz.

Birlikte olmaktan keyif alacağınız yerli ve yabancı bilim insanlarının katkıları ile akciğer kanseri başta olmak üzere, torasik patolojilerin tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olunacaktır.

Kongrenin ana teması teknoloji ile birlikte karşımıza gelen “yeni teşhis ve tedavi yöntemlerinin hastalara en iyi şekilde uygulanması” üzerine odaklanacaktır.

Akciğer kanserinde tedavi önlem almak ile başlar. Önleyici tıbbın önemi, tarama programları, hastalarla iletişim ve örneklerle kanserli hastaya yaklaşımın yer aldığı konular tartışılacaktır.

Güncel bilgilerin her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, oturumlar içinde yer vererek ve sunarak kongrenin bilimsel ve ilgi düzeyini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Global ölçekte çağımızın en önemli problemlerinden biri olan akciğer kanseri ile iç içe olan her daldaki hekimlerimizi kongremize davet ediyor ve bekliyoruz.

Nitelikli, zengin bilimsel program, güzel ve birlikte olmamızı kolaylaştıracak bir sosyal program eşliğinde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

16-19 Aralık 2021’de Belek’te görüşmek dileğiyle.


Dr. Erdem Göker
Kongre Başkanı

Dr. Hakan Kutlay
Kongre Başkanı

Geri