İKON 2021 8. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  27-31.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   27-31.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED)

ETKİNLİK MERKEZİ   Pine Beach Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ikon.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Eğitim faaliyetleri ile kurulduğu günden bu yana öncü olmuş, düzenlediği kongreler, akademiler, web programları ve sempozyumlar ile fark yaratmış İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak 27-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceğimiz 8. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi; İKON 2021’e sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Pandemi sürecinde çok yorulduk, bu sürecin bir an önce bitmesi için hep birlikte çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Bir çok şeye hasret kaldık ama en çok birlikte olmayı, bir araya gelebilmeyi özledik. Covid-19 ile mücadelenin aşılama ile sürdüğü bu dönemdeki büyük umut ve inancımızla, Türkiye’nin en geniş katılımlı aile hekimliği kongresi İKON’u yüz yüze yapmayı planladık.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi’ni, Türkiye’nin dört bir yanında sahada çalışan aile hekimlerinin deneyimlerini paylaşmalarını, klinik pratiklerinde karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, ülkemizde aile hekimliğini güçlendirmek için fikirler geliştirebilmelerini sağlamak; ayrıca yabancı meslektaşlarımızın sunumlarıyla da yeni bakış açıları kazanmak amacıyla düzenliyoruz. Her biri alanında uzman değerli hocalarımızın katılımıyla gerçekleşecek konferanslar, paneller, kurslar ve workshoplar, bilimsel platforma katkı sağlayacak sözel ve poster bildirilerle katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayacak geniş bir bilimsel programda buluşmayı hedefliyoruz.

Kongre düzenleme kurulu olarak bizler, ekim ayında Antalya’nın güneşinin ve doğasının içimizi ısıtacağını umarak, İKON 2021’de Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü coşkuyla kutlamayı, bilimsel ve sosyal programı ile yine fark yaratacak bir kongre geçirmeyi diliyoruz.

Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür!

Kongre düzenleme kurulu adına;

Kongre Başkanı
Dr. Serkan ÖZBAKIŞ

Kongre Genel Sekreteri
Dr. Senem ÖZŞEHİR

Kongre Bilimsel Sekreteri
Dr. Hüseyin ACAR

Geri