4. Uluslararası 12. Ulusal Türk Cerrahi ve Ameliyathane
  Hemşireliği Kongresi
  
  Antalya / Lara
  13-16.OCAK,2022
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   Antalya / Lara
TARİH   13-16.OCAK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Aska Lara Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tcahdkongreleri.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği'nin 4. Uluslararası & 12. Ulusal Kongresi, 13-16 Ocak 2022 tarihleri arasında Antalya ASKA Lara Resort Otel'de gerçekleştirilecektir. Öncelikle siz değerli meslektaşlarımızı, yoğun geçen pandemi yorgunluğunun ardından Lara, Antalya’da ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak isteriz.

"Değişimin Ötesinde Cerrahi Hemşireliği" sloganı ile yola çıktığımız bu kongremize sizleri davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği, ilk kongresinden bu yana, 11 kongreyi büyük bir başarı ile gerçekleştirmiştir. Kongrelerimizin giderek büyüyen katılımcı sayısına ulaşmasında arka planda büyük özveri ile hazırlanmış yoğun bir emeğin yanı sıra siz değerli meslektaşlarımızın ilgi ve desteği bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz kongrelerde bilimsel olarak kendimizi geliştirmekle birlikte sosyal paylaşımlar sayesinde pek çok dostluklar da kazandık, her kongrede aramıza eklenen yeni katılımcılarla kazanmaya da devam etmekteyiz.

Kongremizin bilimsel programında yer alan bilgi güncelleme oturumları, konferanslar, paneller, karşıt görüş toplantıları ile sizlere her zaman olduğu gibi cerrahi bakım alanındaki son gelişmeleri sunmayı hedefliyoruz. Multidisipliner ekip anlayışıyla gerçekleşen hazırlıklarla her zamanki gibi hem akademisyen hem de alanda çalışan meslektaşlarımıza hitap edecek zengin bir bilimsel program ile karşınıza çıkacağız. Kongremizden bilimsel doygunluğun yanı sıra güzel anılarla ayrılmanızı sağlamak için de eğlenceli ve doyurucu bir sosyal program hazırlamaktayız.

Pandemi döneminde değişen bilgi ve alışkanlıklarımız ışığında cerrahi süreçte edindiğimiz deneyimlerimizi paylaşmak için tüm meslektaşlarımızı aramızda görmeyi bekliyor, hep birlikte başarılı bir kongre daha geçirmemiz dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Filiz ÖĞCE AKTAŞ

Geri