CANCERION 2021 3. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi
 
  3rd International Cancer and Ion Channels Congress
  ONLINE
  16-18.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   16-18.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Medipol Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://cancerion.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,

3. Uluslararası Kanser ve İyon Kanalları Kongresi'nin (CANCERION-2021) 16-18 Eylül 2021 tarihlerinde çevirim-içi olarak yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu prestijli bilimsel etkinlik İstanbul Medipol Üniversitesi himayesinde gerçekleştirilecektir.

Kongremizin ana teması “Kanser metabolizması, translasyonel onkoloji ve iyon kanalları” olacaktır. Tematik açılış konuşmaları, paneller ve sözlü sunumlar ile birlikte, kongrenin ilk gününde kongre öncesi kurslar yapılacaktır.

Bu kongre, akademi ve endüstride onkoloji alanında olarak disiplinlerarası araştırma ve eğitim ile ilgilenen biliminsanlarını bir araya getirecektir.

Toplantının ana alt başlıkları (1) Kanser metabolizması, (2) Translasyonel onkoloji, (3) Kanserde güncel yaklaşımlar ve (4) Kanserde İyon kanalları olarak belirlenmiştir.

Mustafa B. A. CAMGOZ (Imperial College, UK), Onursal Açılış Konferansını verecektir. Genel konferanslar, moleküler yaşam ve kanser bilimlerinin çeşitli alanlarını temsil eden seçkin bilim insanı tarafından verilecektir.

CANCERION-2021 Düzenleme ve Bilim Kurulu adına sizleri kongremize davet etmekten ve bu toplantıya katılımınızı sağlamaktan onur duyarız.


Prof. Dr. Turkan YİĞİTBAŞI
İstanbul Medipol Üniversitesi
Kongre Başkanı


Doç. Dr. Mustafa GÜZEL
İstanbul Medipol Üniversitesi
Kongre Başkanı

Geri