MERSEM 2021 11. Uluslararası Mermer ve Doğaltaş Kongresi ve Sergisi
 
  11th International Marble and Natural Stone Congress and Exhibition
  Diyarbakır
  10-11.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Maden ve Madencilik
YER   Diyarbakır
TARİH   10-11.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TMMOB Maden Mühendisleri Odası
ETKİNLİK MERKEZİ  
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://mersem.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer meslektaşlarımız, bilim insanları, değerli sektör çalışanları ve sanayiciler sizleri 10-11 Aralık 2021 tarihlerinde DİYARBAKIR’da düzenlenecek olan Türkiye 11. Uluslararası Mermer ve Doğal Taş Kongresi ve Sergisi’ne (MERSEM 2021) davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Doğal taş sektörü; üretim boyutu, yatırım seviyesi, sağladığı istihdam ve katma değer ile ülkemiz madenciliğinde önemli bir yere sahiptir. 21 yılı aşkın süredir TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından düzenlenmekte olan ve doğal taş sektöründeki gelişmelerin her yönü ile değerlendirildiği kongrede doğal taş madenciliğinin çevresel ve hukuki problemlerini, ocak ve fabrika işletmeciliğindeki gelişmeleri, doğal taş mimari uygulamalarını, kaynakların verimli ve sürdürülebilir kullanımını ayrıca bir yılı aşkın süredir etkisinde bulunduğumuz pandeminin Türkiye ve Dünya doğal taş sektörü üzerindeki etkilerini çeşitli ülkelerden ve değişik platformlardan katılımcılar ile değerlendirmeyi planlıyoruz.

Kongrede teknik ve bilimsel konuların yanı sıra sektörel konular da ele alınarak sektör ile ilişkili her platformdan kişilerin bir araya getirilmesini, yeni işbirliği, fikir alışverişleri ve dayanışma fırsatlarının geliştirilmesini hedefliyoruz.

Sizleri MERSEM 2021’de görmekten mutluluk duyacağız.


Dr. Erhan ÇETİN
MERSEM 2021
Kongre Başkanı


Doğan HATUN
TMMOB Maden Mühendisleri Odası
Diyarbakır Şube Başkanı

Geri