29. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi
  
  Kars
  2-4.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Yönetim
YER   Kars
TARİH   2-4.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kafkas Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Kafkas Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   yonorg2021.kafkas.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Yönetim ve Organizasyon Ailesinin Değerli Üyeleri,

29. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, 02-04 Eylül 2021 tarihleri arasında Kafkas Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı ev sahipliğinde Kars’ta gerçekleştirilecektir.

Her yıl farklı bir üniversite tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’deki tüm üniversitelerden akademisyenlerin katılım sağladığı alanında kurumsallaşmış Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, ülkemizdeki kongreler arasında saygın ve önemli bir yere sahiptir.

Kongrede, örgüt teorisi, insan kaynakları yönetimi, örgütsel davranış, stratejik yönetim ve işletmecilik tarihi alanlarında araştırma yapan akademisyen ve araştırmacıları bir araya getirmek, araştırmacılar arasında sinerji oluşturmak ve bilgi paylaşımı sağlanmak amaçlanmaktadır. Yönetim ve Organizasyon alanında güncel konularının tartışıldığı ve üretilen bilgilerin paylaşıldığı kongre, akademisyenler arasında mesleki bilgi alışverişi sağlamasının yanında genç araştırmacıların akademik çalışmalarını yönlendirici katkılar sunmaktadır.

01 Eylül 2021'de Çalıştay ile başlayacak ve 02-04 Eylül 2021 tarihleri arasında panel ve bildirilerle devam edecek olan kongremizde sizlerle buluşmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.


Prof. Dr. Hüsnü KAPU

29. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi Dönem Başkanı

Geri