Türk Toraks Derneği 24. Yıllık Ulusal Kongresi
 
  24th Annual National Congress of the Turkish Thoracic Society
  Antalya / Belek
  17-21.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   17-21.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Toraks Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kongre2021.toraks.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatı ciddi derecede etkileyen pandemi günlerinde Türk Toraks Derneği’nin (TTD) bilgi, tecrübe ve desteği ile önemli bir süreç yaşamaktayız. Pandemi nedeniyle her ne kadar fiziksel şartlarda bir araya gelemesek de tüm yönlerden oldukça verimli ve yoğun emek harcanan TTD 23. Yıllık Sanal Kongre’sini geride bıraktık. Bizlerde kongre ekibi olarak 24. Yıllık Kongremiz için hazırlık sürecine büyük bir coşkuyla başladık.

TTD ailesinin en önemli misyonlarından olan “Katılımcılık, dayanışma ile bilimsel ve kanıta dayalı tıp” çatısı altında 24. Yıllık Kongremizin sloganını “Gücümüz Dayanışma, Işığımız Bilgi” olarak belirledik.

Bilimsel programın düzeyi ve doyuruculuğunun yüksek olduğu ve sosyal anlamda da zengin bir ortamın olduğu TTD kongrelerimizin ortak çıkış noktası hepinizin desteği ve yoğun emeğidir. TTD ailesinin katkılarıyla 24. Yıllık Kongremizin de geleceğimizin mimarları olan genç meslektaşlarımızın mesleki bilgi ve beceri açısından kendilerini geliştirebilecekleri oturumlar yanında, güncel bilgilerin paylaşıldığı ve ayrıca her açıdan hekimlik kariyerlerine katkı sağlayacak birçok oturumu içeren bir kongre olacağına inanıyor ve 2021 yılında bir arada olabilmeyi tüm kalbimizle umut ediyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Türk Toraks Derneğinin 24. Yıllık Kongresi’nde bir araya gelerek bilginin ışığında aydınlanmak ve dayanışma ile gücümüze güç katmak için buluşmaya çağırıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Şermin Börekçi
TTD 24. Kongre Sekreteri

Figen Deveci
TTD 24. Kongre Başkanı

Hasan Bayram
TTD Başkanı

Geri