ITTES 2021 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi
  Sempozyumu
 
 
  8th International Instructional Technologies and Teacher Education Symposium
  Trabzon
  17-19.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Trabzon
TARİH   17-19.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Trabzon Üniversitesi
-Karadeniz Teknik Üniversitesi
-Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü

ETKİNLİK MERKEZİ   KTÜ Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ittes.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

Sizleri 17 Kasım-19 Kasım 2021 tarihleri arasında Trabzon Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Trabzon’da gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu’nda (ITTES 2021) görmekten onur ve mutluluk duyacağız. Genel teması " Eğitim ve Değişim " olarak belirlenen sempozyum kapsamında; çalıştaylar, paneller, sözlü bildiri, ve poster sunumlarla edinilen bilimsel kazanımların ulusal ve uluslararası paydaşlarla paylaşımı hedeflenmektedir.
Hakem değerlendirme süreci sonunda kabul edilen bildiri özet metinleri kongre öncesinde "ITTES-2021 Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Bunun yanı sıra sempozyumda sunulan ve kitap bölümü olarak çalışmasını değerlendirmek isteyen bildirilerden komisyonca seçilecek olan çalışmalar “ Eğitim ve Değişim ” adlı kitapta basılacaktır. Bu amaçla dileyen katılımcılar, bildiri özeti yükleme sırasında tercihte bulunarak çalışmalarının kitap bölümü olarak değerlendirilmesini talep edebileceklerdir. Kongre sonrasında yalnızca tam metin olarak yayımlanması istenilen bildiriler, “ITTES-2021 Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda basılacaktır. Ayrıca sempozyum danışma kurulu tarafından seçilen üç bildiriye “ITTES-2021 En İyi Sunum Ödülü” verilecektir.
Değerli bilim insanları, 8. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu’nun ülkemizde toplumun geleceğine dair politikaların üretilmesine, eğitime ve bilime katkılar sağlamasını dileyerek sizleri Trabzon’da görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
ITTES-2021 Düzenleme Kurulu

Geri