16. Ulusal Ağrı Kongresi (Uluslararası Katılımlı)
  
  Antalya / Kemer
  11-14.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kemer
TARİH   11-14.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Algoloji – Ağrı Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Mirage Park Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   agrikongresi2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi iki yılda bir gerçekleştirilen Ulusal Ağrı Kongremizin 16. sının Kasım 2020 de yapılması planlanmıştı. Ancak Covid-19 pandemisi nedeni ile diğer tüm kongreler gibi Ağrı Kongremizde ertelenmek zorunda kaldı. Derneğimiz yönetim kurulu durumun bilinmezliği ve belirsizlikler nedeniyle 16.Ulusal Ağrı kongresini 11-14 Kasım 2021 tarihinde Antalya Kemer’de Mirage Park kongre merkezinde düzenleme kararı aldı.

Algoloji biliminin ilgi alanına giren her konu üzerinde zengin ve doyurucu oturumlarla donatacağımız kongremizde pek çok teorik ve uygulamalı kurs ile katılımcılarımızı ilgili konulardaki otörlerle bir araya getirmeye çalışacağız.

Algoloji uzman ve asistanları, özellikle Algoloji yan dalı olan üç ana dalın uzman ve asistanları başta olmak üzere tüm hekimlerimizi davet ettiğimiz kongremizde bilimsel programın dışındaki saatler için de bizlere yakışır nitelikte ortamlar yaratmak amacındayız.

Tüm dünyada sosyal hayatın durduğu, bütün toplantı ve kongrelerin ertelenmek zorunda kaldığı bu tatsız günlerin bir an önce geride kalması umudu ile 11-14 Kasım 2021 tarihinde 16. Ulusal Ağrı kongresinde Antalya’da buluşmak üzere hepinize sağlıklı günler diliyoruz.


Prof. Dr. Mehmet Sacit Güleç
Türk Algoloji – Ağrı Derneği Yönetim Kurulu Adına


Geri