15. Ulusal & 2. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi
 
  15th National & 2nd International Endoscopic Laparoscopic Surgery Congress
  Antalya / Belek
  28-31.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   28-31.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   elcd2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği (ELCD) olarak, 15. Ulusal & 2. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi’ni, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünde, 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde, Antalya’da, Gloria Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

İlkini 2019 yılında, Mediterranean Middle Eastern Endoscopic Surgery Association (MMESA) Spring Meeting ile birlikte yaptığımız uluslararası kongrelerin ikincisini de ulusal kongremizle birlikte yapacağız. Öncelikli hedefimiz, ülkemizden ve yurt dışından, alanlarında bilinen konuşmacıların, minimal invaziv cerrahi ve endoskopi ile ilgili tecrübelerini paylaştıkları, güncel gelişmelerin interaktif oturumlarla tartışıldığı bir kongre düzenlemektir.

Covid-19 pandemisi nedeniyle, sempozyum, kurs, kongre gibi birçok bilimsel toplantının iptal edildiği veya sanal ortama taşındığı bu zor dönemi geride bırakarak, derneğimizin kuruluşunun 30. yılına yakışır bir kongrede sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz.

Covid-19 ile mücadelede yorgun düşen siz meslektaşlarımızı, asistanlarımızı ve hemşirelerimizi, Antalya’nın en güzel otellerinden Gloria Hotel’de, iyi bilimsel içerikle birlikte, zengin bir sosyal program sunacağımız kongremize davet ediyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına sevgi ve saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. Metin Ertem
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Koray Karabulut
Kongre Sekreteri

Geri