SERES'21 5. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi
  
  Eskişehir
  13-15.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Sanayi
YER   Eskişehir
TARİH   13-15.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Seramik Federasyonu
ETKİNLİK MERKEZİ   Eskişehir Teknik Üniversitesi, 2 Eylül Kampüsü
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medula Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.seres2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılarımız,

Bildiğiniz üzere, tüm dünyayı etkisi altına alan ve yaşam alışkanlıklarımızın değişmesine neden olan zorlu pandemi süreci ile 2020 yılında gerçekleştireceğimiz kongremizi 2021 yılına ertelemek zorunda kalmıştık. Bu süreç bizlere bilimin ve teknolojinin önemini bir kere daha hatırlatarak, bilgiyi paylaşarak çoğaltmanın ne kadar hayati bir önem taşıdığını gösterdi.

V. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'21)'ni, 13-15 Ekim 2021 tarihleri arasında, yine Eskişehir'de, Eskişehir Teknik Üniversitesi, 2 Eylül Kampüsü'nde gerçekleştireceğiz.

Kongremiz ile ilgili ana konu başlıkları altında yurt içi ve yurt dışında çalışan akademisyenleri, sanatçıları, tasarımcıları ve sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi, bilgi birikimlerini ve tecrübelerin paylaşmayı, bu sayede işbirliği olanaklarını artırmayı amaçlıyoruz.

Sizleri bir sanat, kültür ve üniversite şehri olan Eskişehir'i ve üniversitemizi daha da yakından tanımaya, sahip olduğunuz bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmak üzere SERES'21'e davet ediyoruz.

Sağlıklı ve birlikte olmak dileklerimle,

Saygılarımla,

Prof. Dr. Alpagut KARA
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri