IPCEDU 2021 Uluslararası PEGEM Eğitim Kongresi
 
  International Pegem Conference on Education
  Antalya / Lara
  27-30.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Antalya / Lara
TARİH   27-30.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -PEGEM Akademi
-Gazi Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Aska Lara Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ipcedu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 27-30 Ekim 2021’de yapılacak olan Uluslararası Pegem Eğitim Kongresi'nde (IPCEDU-2021) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

IPCEDU-2021, Türkiye'nin saygın üniversitelerinden Gazi Üniversitesi ve uluslararası bir yayınevi olan Pegem Akademi iş birliği ile düzenlenmektedir.

Uluslararası Pegem Eğitim Kongresi'nde (IPCEDU-2021) akademik konuların ele alınıp tartışılması ile bilimsel çalışmaları yayın dünyasına kazandırmak amaçlanmaktadır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü bildirilere, kapsamlı araştırmalara ve poster sunumlarına yer verilecektir. Kongre sunum dilleri Türkçe ve İngilizcedir.

IPCEDU-2021 bildiri özet metinleri, kongre öncesinde “Bildiri Özetleri Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak; kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçmek koşulu ile “Tam Metin Bildiri Kitabı”nda basılacaktır. Başvuruların yayımlanması ile ilgili detaylı bilgilere “Kongre Bilgileri" başlığı altında yer alan "Çalışmaların Yayımlanması” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Mahmut Selvi
Gazi Üniversitesi
Gazi Eğitim Fakültesi Dekan V.


Suat Düz
Pegem Akademi Yönetim Kurulu Başkanı

Geri