6. TKBBV İlkbahar Toplantısı
  
  Antalya / Kundu
  24-27.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kundu
TARİH   24-27.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş & Boyun Cerrahisi Vakfı

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Mardan Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tkbbvbahar2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş & Boyun Cerrahisi Vakfı, kurulduğu günden bu yana başta genç kbb hekimleri olmak üzere tüm camiamıza her alanda destek vermeye devam etmektedir. Eğitim, vakfımızın bir numaralı misyonudur. Bu amaçla, düzenlenen yöresel toplantılar ve geleneksel olarak bahar mevsiminde gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası platformdaki “İlkbahar Toplantısı” bu köklü kurumun eğitim faaliyetlerinden birkaçıdır.

Covid-19 pandemisi nedeniyle sonuncusu sanal olarak düzenlenen İlkbahar Toplantısı’ nın altıncısı, 24-27 Ekim 2021 tarihlerinde Antalya Mardan Palace’ da gerçekleşecektir. Umarım o tarihe kadar salgının önüne geçmek mümkün olur ve tekrar birbirimizi görme fırsatını elde ederiz.

Kongremizin değişmez öğesi ve bence bir o kadar da renkli parçası olan “Genç KBB Toplantısı” gene Prof. Dr. İbrahim Sayın başkanlığında genç meslektaşlarımıza ev sahipliği ve yönlendiricilik görevini sürdürecektir.

Bilimsel kurul olarak sizlere branşımızın ana konularında ilgi çekici ve güncel bir program hazırlıyoruz. Klasikleşmiş panel, konferans ve serbest bildiri başlıklarının ötesinde popüler konulardaki kurs ve workshoplar ile katılımcılara doyurucu bir kongre sunmayı hedefliyoruz.

Ekim 2021’ de Antalya’ de görüşmek üzere hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

Prof. Dr. Fatih Öktem
TKBBV 6. İlkbahar Toplantısı Kongre Başkanı

Geri