7. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi
  
  Antalya / Belek
  20-24.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   20-24.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kontinans Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.islevseluroloji2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında, Antalya Gloria Golf Resort Kongre Otelinde, 7. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi yapılacaktır. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin, aşı uygulamaları ile birlikte yaz ayları içinde kontrolünün sağlanacağı kanısındayız. Bu nedenle, zor bir sürecin sonunda gerçekleştireceğimiz kongremizin, büyük ilgi ve yüksek katılımla gerçekleşeceği ön görüsü içindeyiz. Bu kongremizin daha önce olduğu gibi, yüksek bilimsel içerikle birlikte zengin katılımlı olması çabasındayız. Bu nedenle, bilimsel programın oluşturulması ile ilgili çalışmalarımız titizlikle ve yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

Kongremizin yüksek kalitede yapılması adına, gerek ülkemizden gerekse uluslararası camiadan, çok değerli uzmanların katılımının sağlanmasına özen göstermekteyiz. Kongrelerimizde geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz kongrelerde de yoğun ilgi ile karşılanan “ICS Add-On Kursu” da bu kongrenin bilimsel programının içinde olacaktır. Kurs konusu ‘’Kadında İdrar Kaçırma‘’ olarak belirlenmiştir. Kongre programı zengin ve ilgi çekici konularla zenginleştirilecektir. Bilimsel program yanında ilgi çekici sosyal programlar ile kongrenin cazibesi ve verimliliği arttırılacaktır.

Sizleri 20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 7. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ne davet ediyor, Gloria Golf Resort Kongre Merkezi, Antalya’da buluşmak üzere hepinize saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil
Kongre Başkanı

Geri