Meffert İmplant Enstitüsü Kemik Dokusu Sempozyumu
 
  Meffert Implant Institute Bone Tissue Symposium
  Antalya / Belek
  14-17.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   Antalya / Belek
TARİH   14-17.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Meffert İmplant Enstitüsü
ETKİNLİK MERKEZİ   Xanadu Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ethicon Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   implantmasterssymposium.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında dünyanın gözde bilimsel toplantı ve tatil merkezlerinden bir tanesi olan Antalya’da organize edilecek Meffert İmplant Enstitüsü Kemik Dokusu Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayım. Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek olan alanında yetkin konuşmacıların dental implantoloji hakkında önemli bilgiler vereceği sempozyumumuzu, implantoloji uygulamalarının Türkiye’de gerçek bilimsel temeller ile gelişmesini ve ilerlemesini sağlayan Enstitümüz Onursal Başkanı Prof. Dr. Kenan Eratalay adına düzenlemekten mutluluk duymaktayız.

Sempozyumumuz hem bilimsel güncellemeleri sağlaması hem de sıcak bir tartışma ortamının yaratılması açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Ana tema olarak başarılı temel ve ileri klinik implant uygulamalarının yanında, başarışız olan durumlarda da neler yapmamız gerektiğinin değerlendirileceği bilimsel bir ortam sağlanacaktır. Güncel ve detaylı bilgiler için internet sitesini takip etmenizi öneririm.

Gün boyu devam edecek olan sempozyumumuzun yorgunluğunu, toplantı sonrası zamanlarda Antalya’nın en gözde tatil mekânlarından birisinde geçirmek en büyük avantajlarımızdan bir tanesidir. 2021 sonbaharında sizleri aramızda görmek ve sohbet etmek bizleri çok mutlu edecektir.

Saygı ve selamlarımla,

Prof. Dr. Tolga F.Tözüm
Sempozyum Başkanı

Geri