10. Ulusal Analitik Kimya Kongresi
  
  Muğla
  2-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Kimya
YER   Muğla
TARİH   2-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://uakk2020.mu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrencilerimiz,


2002 yılından bu yana her iki yılda bir düzenlenen ve başta analitik kimya alanında çalışmalar yapan tüm akademisyen ve araştırmacılarımız arasında prestijli bir kongre haline gelen Ulusal Analitik Kimya Kongresi’nin onuncusuna 2-5 Eylül 2021 tarihleri arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ev sahipliği yapacaktır.

Ülkemizin dört bir yanında görev yapmakta olan alanında yetkili bilim insanlarının bir araya geldikleri Kongrede, analitik kimya çalışmalarının baharında olan siz sevgili öğrencilerimizin de katılımı paylaşımı artıracaktır. Bu bağlamda karşılaştığımız sıkıntılar, çözüm önerileri, kimya ve ilgili endüstrilerle akademisyen ve öğrencilerimizin ortak paydada buluşturulması gibi ülkemiz açısından önem arz eden konuların tartışıldığı bir kongre olmasını hedefliyoruz.

Kongreye sunulacak bildirilerin alanında yetkili bilim insanlarınca değerlendirildikten sonra kabul edilecek olması kongrenin bilimsel yönünü de kuvvetlendirecektir. Ülkemizin siz değerli ve seçkin bilim insanlarını düzenleme kurulu adına 10. Ulusal Analitik Kimya Kongresi’ne katılmaya davet ediyorum.


2-3 Eylül 2021 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde görüşmek dileğiyle.


Sevgi ve Saygılarımla,


Dr. Mehmet ÖZTÜRK

Kongre Başkanı

Geri