27. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresi
 
  27th International Congress of the Turkish Society of Paediatric Dentistry
  Bafra / K.K.T.C.
  7-10.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   7-10.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Pedodonti Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Cyprus Deluxe Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   KMice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.turkpedo2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

‘Kendi küllerinden yeniden var olmak’ kavramının efsanesi Zümrüdü Anka Kuşu inanışa göre son yuvasını Kıbrıs’ta Girne şehrinde yapmış, son yumurtasını da Girne’deki o yuvasında bıraktıktan sonra oradan ayrılıp meçhule karışmış.

Türk Pedodonti Derneği’nin 27. Bilimsel Kongresi’ni 07-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin benzersiz doğası ile tropikal bir ada gibi olan Bafra Bölgesi’nde Zümrüdü Anka Kuşu’nun simgesi şeklindeki Limak Cyprus Deluxe Hotel’de gerçekleştireceğiz. Bu tarihlerde farklı bir güzelliğe bürünen Kuzey Kıbrıs’ta düzenleyeceğimiz kongrenin biz Pedodonti ailesi için de bilimsel ve sosyal olarak yenilenmek için bir fırsat olacağını düşünüyoruz.

Uzun yıllardır özenle sürdürmeye çalıştığımız bilimsel aktivitelerimizdeki devamlılığı ve başarıları, sizlerin katkı ve katılımlarına borçluyuz. Bundan sonra da, Pedodonti’nin başarısının daha da artması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

Limak Cyprus Deluxe Hotel bünyesindeki Babylon Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz kongremizin ana teması “Sağlıklı Gülüşler, Sağlıklı Gelecek” olarak belirlenmiştir.

Pedodonti Ailesi’ne ev sahipliği yapıyor olmaktan ve davetli konuşmacılarımızın bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla katkıda bulunacakları, bilimsel açıdan yararlı geçeceğine inandığımız bir kongre programı hazırlamaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

Kongremizin gerçekleştirilebilmesi için bizleri maddi olarak destekleyecek, teknolojik gelişmelerini standlarına taşıyacak ve alanımızdaki yenilikleri bizlerle paylaşacak olan diş hekimliği endüstrisinin değerli temsilcilerini de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bilimsel ve sosyal paylaşımlarımızla güzel bir kongre geçirmenin yanı sıra derneğimizin prestijini ulusal ve uluslararası alanda bir adım daha öne taşımak ve unutulmayacak anılar biriktirmek ümidiyle tüm meslektaşlarımızı kongremize davet etmekten onur duyarız.

En içten sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr.Figen Seymen
Türk Pedodonti Derneği Başkanı

Geri