Uluslararası Spor Turizmi ve İşletmeciliği Kongresi
 
  International Congress of Sport Tourism and Management
  Gaziantep
  24-26.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Spor
YER   Gaziantep
TARİH   24-26.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Gaziantep Üniversitesi
-Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
-Batman Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Gaziantep Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://usti.gantep.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Üniversitemiz, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ve Batman Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek olan Uluslararası Spor Turizmi ve İşletmeciliği Kongresine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.

Günümüzde spor, sadece fiziki veya ruhi açıdan iyi olma halinden çıkmış, sağlık, turizm, eğitim ve sanat gibi birçok alanda üstünlüğünü hissettiren ve büyük ekonomik faaliyetleri içine alan önemli bir kavram haline gelmiştir.

Ülkemiz bazında düşündüğümüz zaman, özellikle son yıllarda spor alanında tesisleşme ve sporcu yetiştirme noktasında önemli gelişmeler olmuş ve büyük başarılara imza atılmış durumdadır.

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Uluslararası Spor Turizmi ve İşletmeciliği Kongresi, spor bilimleri alanında teorik bilgilerin paylaşımı ve bu alanda çalışan akademisyenlerin işbirliği imkanlarının artmasına katkı sağlayacaktır.

Spor bilimleri, turizm ve işletme alanında çalışma yapan siz değerli akademisyenleri, Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan Gaziantep’te ve üniversitemizde ağırlamış olmaktan büyük bir mutluluk duyacağımı belirterek, tüm katılımcılara selam ve saygılarımı sunuyorum.


Prof.Dr.Arif ÖZAYDIN

Gaziantep Üniversitesi REKTÖRÜ

Geri