Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi
  
  ONLINE
  4-5.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   4-5.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   2021cocukgogus.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlerle yılık kongrelerimizde fiziksel olarak bir araya gelmeyi çok özledik. Bununla birlikte; Covid-19 pandemisinin seyrini dikkate alarak 5. Kongremizi 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi yapma kararı aldık.

Kongre programımızda yaptığımız yeni düzenlemeler ile çevrim içi olarak gerçekleştirilecek bu kongrede daha çok meslektaşımıza ulaşabilmeyi, çocuk göğüs hastalıkları alanında çok sık karşılaşılan, merak edilen konular ile ilgili güncel gelişmeleri sizler ile paylaşabilmeyi istiyoruz. Dünyanın çok farklı coğrafyalarından uzmanları dinleme fırsatı bulabileceğiniz bu kongrenin tüm meslektaşlarımız için faydalı ve ufuk açıcı olacağına inanıyoruz.

Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi 5. Kongremizde de, Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzman ve yan dal asistanlarının yanı sıra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlıyoruz.
Kongre bilimsel programımızı hazırlarken, değerli meslektaşlarımızın talep ve önerileri bizlere çok yardımcı oluyor. 2021 kongremizde de sık karşılaştığımız sorunları konuştuğumuz, yeni gelişmeleri gözden geçirdiğimiz ve uygulamalarımızı güncellemeye yardımcı kurslar, konferanslar ve panellerin yanı sıra, sizlerden gelen çalışmaları tartışma olanağı bulacağımız sözel ve poster oturumları planladık. Diğer yandan, yan dal uzmanlık eğitimine katkıda bulunmayı hedefleyen ve bilim dalımız ile ilgili ülkemizdeki önemli sorunları ulusal ve uluslararası bilim insanları ile çevrim içi tartışma imkanı bulabileceğiniz ortam da oluşturmayı hedefledik.

Sizleri 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi’ne davet etmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,


Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Çocuk Göğüs Hastalıkları
Derneği Başkanı

Prof. Dr. Zeynep Seda Uyan
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Sedat Öktem
Kongre Sekreteri


Geri