7. Solunum Okulu
  
  Girne / K.K.T.C. / ONLINE
  19-22.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C. / ONLINE
TARİH   19-22.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akademik Solunum Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://solunum2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Akademik Solunum Derneği olarak 19-22 Eylül 2021 tarihinde Kaya Palazzo Otel / Girne, KKTC’de gerçekleştirmeyi planladığımız “VII. Solunum Okulu’nda” teorik ve pratik eğitimin iç içe geçtiği kurslarla yapılanmış bir program hazırlamayı amaçladık. Bu yılki ana temalarımız alerji/atopi, interstisyel akciğer hastalıkları, göğüs hastalıklarında girişimsel tanı ve tedavi yöntemleri, sigara ve akciğer kanseri, zor astım, KOAH’da güncel tedaviler, OSAS ve kronik solunum hastalıklarında pulmoner rehabilitasyon.

Okulumuzun vazgeçilmez unsuru multidisipliner yaklaşım her zamanki gibi kurslarımızın yapıtaşlarında her aşamada kendini gösterdi.
Farklı disiplinlerin bakış açısını sizlerle paylaşarak ve bu disiplinlerdeki eğitimcilerle bir araya gelerek kalıcı bilgiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Her yıl tekrarladığımız Solunum Okulu’nun, 2021’de de sizlerle güçlü ve verimli geçeceği inancıyla tüm “Solunum Okulu Dostlarını” buluşmaya davet ediyoruz.

Olgu sunumu oturumlarımızda görevli hekimlerimiz kongre haklarını kullanmadan katılma olanağı sağlamış olacaklar, bu nedenle son bildiri gönderim tarihinden önce olgularını web sitemizden www.akademiksolunum.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.


Prof. Dr. Bülent Tutluoğlu
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Birsen Pınar Yıldız
Okul Başkanı

Geri