6. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi
  
  İstanbul
  9-12.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   İstanbul
TARİH   9-12.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton İstanbul Bakırköy Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hpb2021.net/?p=hemsirelik_davetmetni
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

Türk Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Derneği’nin 15. Kongresi ve 6. Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi 9-12 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır. Kongre Düzenleme Kurulu olarak siz meslektaşlarımızla birlikte olmaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak ve sizleri kongremize davet etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Teknoloji ve sağlık bakımında meydana gelen değişim ve gelişmeler, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahisi geçiren hastaların bakımında da gelişmelere yol açmaktadır. Bu kongremizde HPB cerrahi hemşireliğine özgü güncel gelişmeler ve temel konuları içeren konferans, panel, zıt panel, forum, sözel ve poster bildirilerine yer verilecektir. 6. Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nde klinik ve akademik alanda çalışan meslektaşlarımızla güncel bilgi ve deneyimleri paylaşmak, hasta bakımında kanıta dayalı bakım yöntemlerini tartışacak ortam oluşturmak amaçlanmıştır.

Dünyada ve ülkemizde COVİD-19 salgınıyla zor günler yaşadığımız bugünlerde uygulamaya yönelik bilgi, deneyim ve sorunlarımızı paylaşma ve tartışma olanağı bulacağımız kongremizin, desteklerinizle daha da zenginleşeceğine inanıyor, kongremizde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.

Kongrede görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Ayfer Özbaş

Geri