7. DOD Dermatoloji Gündemi
  
  Karabük / Safranbolu
  2-5.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Karabük / Safranbolu
TARİH   2-5.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Dermatoonkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Leyla Dizdar Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Consensus Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.doddermatoloji.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer meslektaşlarımız,

Dermatoonkoloji Derneğinin iki yılda bir düzenlemiş olduğu, genel dermatoloji, immünoloji ve onkolojik dermatoloji alanındaki bilgi ve deneyimleri, yenilikleri ve son gelişmeleri aktarmayı ve paylaşmayı hedef aldığı DOD Dermatoloji Gündemi ‘nin yedincisi 2021 yılında 2-5 Eylül tarihlerinde özel bir kültür turizmi beldesi olan Karabük-Safranbolu’da yapılacaktır.

Derneğimiz her kongre için ülkemizin sıradışı kültürel ve doğal güzelliği olan bölgelerini seçmeye özen göstermektedir. Sizlerin değerli katkılarıyla bilimsel paylaşımlarımızın en üst düzeyde olduğu dinamik bir platform oluşturmanın yanısıra aynı zamanda sosyal yönü de güçlü, renkli bir kongre atmosferi yaratmayı amaçlıyoruz.

Hepimiz, yeniden bir araya gelebilmeyi ve yakınlaşmayı şiddetle özlediğimiz bu zorlu pandemi günlerini sağlıkla geçirip bir an önce bireysel ve sosyal rutinlerimize geri dönebilmeyi diliyoruz. 2021 sonbaharının en güzel ayına denk gelen kongre tarihimizin bu anlamda da bir avantaj sağlayabileceğini umut ediyoruz.

Kongremizde sizleri görmek bizi onurlandıracak, destekleriniz ise mutlu kılacaktır. Katılımlarınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dileriz.

Düzenleme Kurulu Adına
Saygılarımızla,

Prof. Dr. İlknur Kıvanç Altunay
Kongre Eş Başkanı

Uzm. Dr. Sinan Doğan
Kongre Eş Başkanı

Geri